Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Right
ta: வலது
