Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Right
tr: Sağ

en: Responsive
tr: Duyarlı
