Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Responsive
cs: Responzivní
