Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Default
de: Standard

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Right
de: Rechts

en: !setting must be numeric!
de: !setting muss numerisch sein!

en: Responsive
de: Responsiv

en: Swipe
de: Wischen

en: Caption Field
de: Bildbeschriftungsfeld
