Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Right
el: Δεξιά
