Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Right
ro: Dreapta

en: Responsive
ro: Adaptiv
