Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Right
sk: Vpravo

en: Missing
sk: Chýbajúci
