Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Height
ar: الارتفاع

en: Duration
ar: المدة الزمنية
