Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Default
be: Прадвызначана

en: Height
be: Вышыня

en: Duration
be: Працягласць
