Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Duration
bg: Период
