Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Height
es: Alto

en: Duration
es: Duración
