Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Height
eu: Altuera

en: Duration
eu: Iraupena
