Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Height
fa: ارتفاع

en: Duration
fa: مدت
