Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Height
he: גובה

en: Duration
he: משך
