Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Height
jv: Dhuwuré
