Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Height
mr: उंची
