Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Height
pl: Wysokość

en: Duration
pl: Czas trwania

en: !setting must be numeric!
pl: !setting musi być numeryczne!
