Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Height
sk: Výška

en: Duration
sk: Trvanie
