Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Height
sv: Höjd

en: Duration
sv: Varaktighet
