Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Height
te: ఎత్తు

en: Duration
te: నిడివి
