Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
