Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Height
ca: Alçada

en: Duration
ca: Durada

en: Missing
ca: Perdut
