Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Height
cy: Uchder
