Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Default
da: Standard

en: Height
da: Højde

en: Duration
da: Varighed

en: Missing
da: Mangler
