Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Height
de: Höhe

en: Duration
de: Dauer

en: Missing
de: Fehlt

en: !setting must be numeric!
de: !setting muss numerisch sein!
