Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Height
el: Ύψος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
