Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Height
et: Kõrgus

en: Duration
et: Kestus

en: Missing
et: Puudub
