Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Height
fi: Korkeus

en: Duration
fi: Kesto

en: Missing
fi: Puuttuu

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!
