Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Height
fr: Hauteur

en: Duration
fr: Durée

en: Missing
fr: Manquant

en: !setting must be numeric!
fr: !setting doit être numérique !
