Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Height
gl: Alto

en: Duration
gl: Duración

en: Missing
gl: Perdido
