Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Duration
gu: સમયગાળો
