Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Duration
hi: अवधि

en: Missing
hi: लापता
