Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Default
hr: Zadano

en: Height
hr: Visina

en: Duration
hr: Trajanje
