Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Height
hu: Magasság

en: Duration
hu: Időtartam

en: Missing
hu: Hiányzik

en: !setting must be numeric!
hu: !setting értékének számnak kell lennie!
