Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Height
is: Hæð
