Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Height
ja: 高さ

en: Duration
ja: 期間

en: Missing
ja: 喪失
