Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ
