Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Height
lt: Aukštis

en: Duration
lt: Laikas
