Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Height
lv: Augstums

en: Duration
lv: Ilgums
