Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Height
mn: Өндөр
