Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Height
nl: Hoogte

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!
