Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Height
oc: Nautor

en: Duration
oc: Durada

en: Missing
oc: Mancant

en: !setting must be numeric!
oc: !setting deu èsser numeric !
