Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Next
ps: بل

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Height
ps: لوړوالی

en: Missing
ps: ورك
