Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Height
ta: உயரம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Missing
ta: காணாமல்
