Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Height
tr: Yükseklik

en: Duration
tr: Süre

en: Missing
tr: Kayıp
