Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Default
vi: Mặc định

en: Height
vi: Chiều cao

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Missing
vi: Bị mất
