Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Duration
az: Müddət
