Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Default
cs: Výchozí

en: Height
cs: Výška

en: Duration
cs: Trvání
