Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Height
id: Tinggi

en: Duration
id: Durasi

en: Missing
id: Hilang
