Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Height
it: Altezza

en: Duration
it: Durata

en: Missing
it: Mancante

en: !setting must be numeric!
it: !setting deve essere numerico!
